Jiří Konvalina
Příjemné, pohodové, užitečné. 
Lucie Tomanová

Veletrh řešení byl pro mne výjimečnou událostí, které jsem se mohla v Plzni zúčastnit. Nasbírala jsem spoustu a spoustu tipů na zlepšení a překvapivě mě obohatily informace z oblastí, o kterých jsem před Veletrhem řešení neměla ani ponětí a nijak mne nezajímaly (Cloudy) Veletrh řešení doporučuji všemi deseti a moc ráda se zúčastním další akce! :)

Jana Mlčková
Nalezení nových kontaktů, získání jiných pohledů na své podnikání.
Monika Hrublová
Zajímavé pro networking.
Ondřej Lidmila
Svoji účast hodnotím kladně. Načerpal jsem mnoho zajímavých informací, postupně je nyní zpracovávám.  Jediné, co mi v nadupaném programu chybělo, bylo více prostoru pro pro networking. Zkuste pro příště dát tomuto více prostoru, myslím, že by to nebylo na škodu.  Díky za tuto akci!
Petr Popek
Dobrý marketingový mix. Neotřelá témata. Inspirace. Hojná účast (Brno). Příjemné vedení programu. Díky  a těším s na příště!
Jan Ralík
Pomohlo mi to změnit pohled na každodenní postupy, člověk je jako když má klapky na očích. Je potřeba se účastnit takových-to setkání. Každý řeší nějaký vlasní přístup a problémy.
Adéla Mikulášková
Získání informací a kontaktů pro zlepšení chodu firmy.
Leo Vaněk
Chybělo mi představení firmy v úvodech prezentací – co vlastně všechno dělá, čím se zabývá. Vyplynulo to teprve až v průběhu prezentace. Jinak velmi zajímavé, přínosné, otevírající nové možnosti. Děkuji.
Hana Zbořilová
Zajímavá nová zkušenost, není to sice klasický “Veletrh”, ale já vítám každé setkávání lidí, kteří hledají nové výzvy, případně mají co nabídnout.  
Miluše Lusková
Nové informace, nové kontakty.
Zbyšek Sedláček
Dle mých zkušeností píšou lidé po akci většinou pouze, když jsou nespokoejni. Rád bych to změnil. Takže bych tímto chtěl poděkovat za skvělou akci. Zúčastnil jsem se již více akcí podobného zaměření a Vaši akci hodnotím jako absolutně nejlepší. Jako jedinou, ze které si něco odnáším, jako akci, kde jsem měl pocit, že jenom neutrácím peníze a čas, ale i něco získávám. Takže děkuji. Rád se zůčastím dalších akcí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

*