Benefit v podobě ochrany práv

Benefit v podobě ochrany práv

Benefit v podobě ochrany práv

Motivovat zaměstnance je stále těžší. Firmy hledají pro ně nové benefity. Jeden netradiční představí v únoru 2015 Oto Strmiska ze společnosti Vaše nároky.cz na brněnském Veletrhu řešení VII.

Zeptali jsme se pana Strmisky na podrobnosti.

Motivem únorového Veletrhu řešení je hledání odpovědí na otázku jak podnikat chytře a s odvahou. Kterou z těchto dvou položek považujete za důležitější?

Obě jsou v podnikání nesmírně důležité. Pokud bych ale měl vyzdvihnout pouze jednu z nich, pak je to odvaha. Chytrý nápad a racionální přístup jsou pro dlouhodobě úspěšné podnikání určitě nepostradatelné. Ovšem aby člověk vůbec dokázal svůj nápad zrealizovat a i v budoucnu dále rozvíjet, potřebuje především velkou dávku odvahy a dobrou intuici. Pustit se do podnikání je totiž mnohdy krokem do neznáma a nejistoty. To nás často od uskutečnění našich plánů odrazuje, byť jsou sebechytřejší. Pokud nám chybí odvaha, zůstaneme vždy jen u nesplněných snů.
Podobně tomu ostatně bylo i v našem případě. Společnost Vaše nároky.cz vznikla z chytré myšlenky, jak zkombinovat pomoc poškozeným a fungující firmu. Kdybychom na začátku neměli odvahu pustit se do tak nejisté oblasti, jakou je finanční odškodnění, tato myšlenka by se nikdy nerealizovala. Zároveň jsme se museli obrnit také velkou trpělivostí, protože naše podnikání je běh na dlouhou trať. Fungujeme totiž na základě provizí z částek, které pro naše klienty úspěšně získáme. Žádné jiné poplatky se u nás neplatí, takže všechny vynaložené náklady se nám vrací teprve ve chvíli, kdy klientovi pomůžeme získat jeho peníze zpět. To by bez odvahy a důvěry v naše právníky jednoduše nešlo. Nyní máme díky tomu více než patnáct set klientů a stovky z nich již mají své odškodnění na svém účtu.

Pokračování